1984 yılında gölcük te doğmuşum. Anne tarafının tek çocuğu tek torunu tek yeğeniyim ? baba tarafından ilk torun ve 5 kiz 1 erkek kardeşten tek olanın kızıyım:) dolayısıyla biraz rahat çocukluk geçirdim. İlkokulun yarısına kadar istanbul da son sınıfı ankara da bitirip 7 yıl özel okulda eğitimimi tamamlayıp sonra tabi ki üniversiteyi kazanamadım. Sürekli değişen istekleriminde bunda payı büyüktü tabi. Birgün güzel sanatlar gitar derken birgün yok ben resim yapmak istiyorum diyerek kendimi özel ders alırken üniversitelerin  yetenek sınavlarına  girerken buldum ? Ne yapayim edeyim derken çalışmak çok istesem de babamın prenses kızı olduğum için çalışamadım. Hadi dedim bilgisayarla aram iyi seviyorum da  mühendislik beni bozar da daha az çalışmalı programlama okuyayım diyip bilgisayar programlama bitirdim. Tabi kral kabul etmediği için tekrar sınava hazırlanıp yaa gazeteci olcam ben araştırmayı çok seviyorum diyerek istanbul aydın üniversitesi internet gazeteciliği ve yayıncılığı bölümünü bitirdim. E tabi kral yine mutlu olmadı bari dedim aöf den işletme yapayim en azından 4 yıllk diplomam olur malesef bitiremedim henuz. Son kalan 4 dersle 4.yılıma girdim sanırım:) bu sene ki hedefim yüksek lisans olduğu için o 4 dersi vermek zorundayım artık. Neyse okul mevzusu çok uzar gider. Bu işleri yaparken tabi ki hayatımın anlamını buldum evlendim hiç çocuk sevmediğim halde birde kızım oldu. Değişen birşey oldu mu? Hayır. Hala çocuk sevmiyorum sadece kızımı seviyorum:) fazla köpek severim. Küçüklüğümden beri hep köpeğim oldu. Hala daha var biri gold birde 3 küçük yorkshire köpeğimiz var. Anneciğimin değimiyle aşırı maymun iştahlıyım. Bir ay yan flüt alıp öğrenmeye çalışırken diğer ay resim çalışmalarıma geri dönüyorum.  Bazen kızıma kendim birşeyler yaparken bazen  kitap okumaya hevesleniyorum. Yani büyüdüm ama hic değişmedim. Hala sürekli birşeylere kafayı takıp tam bitirmeden başka birşeye daha kafayı takmış oluyorum.
Şimdi de blog işine taktım tabi ücretsiz bloglar yeterli gelmedi  birde http://www.ozgeyaziyor.com ‘u açtım. Bakalım ne kadar kalacak hevesim göreceğiz ?

 

Bana ulaşmak isterseniz :

ozge@ozgeyaziyor.com

osgeyaziyor@gmail.com

 

[contact-form to=’ozgetoptas@hotmail.com’ subject=’iletisim formu blog’][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Web Sitesi’ type=’url’/][contact-field label=’Yorum’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

By ozge

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir